Вітаю всіх. Цей блог присвячений футболу, в першу чергу - двом улюбленим командам автора, "Барселоні" та "Металургу-2009".

"Металург-09". Підсумки чемпіонату 2017/18

20 июня 2018, 10:20
(20 июня 2018, 10:22)
Як ми грали, забивали і перемагали у чемпіонаті Запоріжжя U-9

Все. Чемпіонат завершений. Офіційних даних від нашої доблесної федерації ще немає, але за усіма підрахунками, які ми ведемо самі - "Металург-09" фінішує другим. В чемпіонаті, де більшість команд - 2008-го року народження.

(Після останнього оновлення таблиці був зіграний ще матч "Спартак"-"Аякс-09" 4:0, а всі інші матчі, схоже, уже не зіграють, бо команди вирішили не догравати сезон.)

Цей чемпіонат для нас склався справді феєрично. Всі, абсолютно ВСІ польові гравці відзначилися голами чи гольовими передачами. Тому підсумкове відео сезону вийшло закцентованим саме на це. Кожен гравець, його статистичні дані і його влучні дії - ось такий у нас відеопідсумок чемпіонату.

Ось так.

А це - статистика у вигляді інфографіки (так, ми уміємо і таке).

(Невеличке уточнення по голкіперах. Вказані саме "тайми", тому що вони у нас рівноцінні і грають рівно кожен по тайму - зазвичай Рома починає матчі, а Саша завершує. Теоретично можна було б рахувати і "сухі матчі", адже, якщо я не помиляюся, офіційно сухий матч і рахується, якщо голкіпер відіграв хоча б половину матчу - але тоді вийде, що у нас сухих матчів в сумі буде більше, ніж матчів узагалі. Тому я вирішив все-таки писати "тайми".)

А ще у нас ведеться статистика ударів. Ось вона.

Ну, от і все. Далі - канікули! І до зустрічі у вересні! ;)